| GameMasterDark a întrebat:

Cum sa scap de herpes dar nu vreau tratamente cum ar fi cu o frunza de maslin si alte produse pe care nu le am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Ia de la farmacie acciclovir.Este cel mai bun si nu este foarte scump.

1 răspuns:
| xAmyx a răspuns:

Ai putea sa te freci cu parul pe herpes de mai multe ori pe zi sau sunt la farmacie ceva plasturi special pentru herpes dar nu mai stiu cum se numesc happy funda? puppy dog eyes