| VivaRoZ a întrebat:

Help! M.am epilat ieri ( 18.06 ) cu ceara calda. Mi.a mai ramas putina pe picior si nu se ia..cu ce o pot lua?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păpușă pe căldura asta cum ai suportat ceara aia caldă pe picioare?

| VivaRoZ explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sa stii ca nu e rau...si nici nu mori de caldlaughing mai cald este cand imi indrept parul cu placabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o crema cu Aloe Vera de la Farmec.Te dai cu ea si lasi o ora, apoi stergi cu prosop umed.Nu doare deloc. ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ulei

| VivaRoZ explică (pentru anonim_4396):

Nu se ia..sau tu cum te referi sa dau? eu dau cu ulei de corp si il las. Tu cum zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VivaRoZ):

Pai,dai cu ulei de f soarelui, iar apoi dai cu unghiile usor si bineinteles dupa o baie

Răspuns utilizator avertizat
| VivaRoZ explică:

Daca nu esti aici pentru intrebare. Pa-pa