| madutapapusa a întrebat:

Helppppp.deci peste o saptamana plec la mare si fundul meu.nustiu ce sa i fac..nu imi place deloc.sunt lata in solduri si fundu meu e lat. picioare subtiri nu arata rau...dar funduuu.cum sa scap de aripioare?

52 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Intr-un timp asa scurt nu prea ai ca sa faci...

| madutapapusa explică (pentru Clawd3lw):

Nu conteaza.da ce sa fac sa nu mai fie laaaaaattttt...in timp sa zicem poate as reusi

| DimLight a răspuns:

Faci o shaorma din el laughing

| madutapapusa explică (pentru DimLight):

Hai ma.serios.toate lumea zice ca e bunnnnnlaughing...dar nu imi place asaaaaa

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Da-mi id tau siti zic imdeiat rolling on the floor

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Zi-mi aici

| Crapgg a răspuns (pentru madutapapusa):

Merge... atata timp cat straluceste e ok xDD

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Pai sunt diferite moduri de a fi plinuta la solduri tocmai de asta vreau mai multe detalii

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Am 1m63.55kg.deci nu am burtica si nu am probleme cu soldurile...nu imi place fundu pentru ca e lat.am aripioare sa zic asa..eu sunt lata in sold nu rau dar nu imi place mie si poate de aia nu se vede cand ma ingras. picioarele sun subtiri.sanih medi.dar fundul il vad putin mare

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Ce varsta ai?

| NeculaiIOfficial a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu ai ce face intr-un timp scurt.
Poti incerca
http://www.cosmopolitan.ro/......nd-1764382

| MarvK a răspuns:

Ai un fund gen Nicki Minaj, deci e ok.

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Nu e asaa mareeee.e micut pe langa ala laughing

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Hmmmm... 17 ani esti destul de marisoara aproape de varsta cu mine... ma rog asta e offtopic, eu zic ca e destul de bine la varsta ta. problema este ca tie ti se pare mare deoarece esti slabua si de aia daca te-ai mai ingrasa putin nu ar mai parea asa

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

A, pai oricum, iti spun eu ca e bun, dar unde te duci la mare? Care comenteaza ma suni laughing. Ca stau acolo.

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Dar tu ce varsta ai? poate.dar problema e ca nu se pune deloc pe picioare...deci crede-ma ca mananc la orice ora daca o luam asa

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Costinesti.e bine ca te oferi tu ..cu toate ca nici nu ma cunosti :p

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Eu abia azi. ma rog ieri m-am intors de la mare... am 16 ani in septembrie fac 17

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Si esti nascut in 98?

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Da pai asa pun peste tot ca toata lumea imi spune ca am fata de 14 ani si pun 98 rolling on the floor

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu e nici o problema, chiar crede-ma, si asa nu am ce face, mai bine apar papuse, nu?

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sala, mers pe jos, alergat.

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Haha..nu sunt papusa si nc nu vr.sunt diferita am eu ceva al meu :p..plictiseala in vacanta? sau nu mai esti la scoala?

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

E binewinking

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Inca mai sunt la scoala, m-am luat dupa numele tau " madutapapusa ". Si da, plictiseala in vacanta, DAR NIMENI NU SE IA DE FUNDUL UNEI FETE.

| MarvK a răspuns (pentru Sky_Lefe_1998):

Sigur ma? Sigur nu ne minti?

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Mi-am dat seama :p e nu..sunt destui nu stiu tu..eu stiu.sunt multi perfectih pe aici pe la mine big grin

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru MarvK):

De obicei betivi prostii si cretinii aaa si drogatii fac asta. insa un om adevarat protejeaza o fata nu doar fundul ei

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Cu ce sa va mint? adica pe tine...cu tine vorbesc acum