| AdynaLove30 a întrebat:

Am o problema...va rog seriozitate! Am fundul cam mare si as dori sa scap de el si sa fie mai mic si mai bombat.Nu sunt lata in solduri si am picioare subtiri doar fundul nu imi place.Astept raspunsurile voastre.Pup funda:*

5 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci ca sa scapi de ellaughingpoti sa il tonifiezi facand sport sau masaj dar oricum trebuie sa te mandresti si sa il pui in evidenta prin imbracaminte. Uita-te la j lo sau kim kardashianwinking

| cosmin2sun a răspuns:

Nu cred ca sunt in masura sa iti raspund pentru ca sunt baiat dar maica-mea e cosmetician si mai stiu si eu cate ceva. Principalul motiv pentru problema ta sta cam asa : tot ce mananci seara se depune cu timpul pe fund si sold. Ultima masa sa fie la maxim ora 19:00 si aceasta sa fie cat mai usoara daca se poate cateva fructe si legume! Evita painea, pastele si mancarea prajita. contine carbohidranti multi si grasimi. Ar mai fi multe dar astea sunt doar cateva. Incearca sa le respecti si ai sa vezi ca da rezultate. mama mea are 49 de ani dar arata cam de 38. nu zic asta ca sa o laud doar numai ca asa e. Baftawinking

| onlym3 a răspuns:

Lasa fundul asa ca e mai apetisant:->...sa vezi ce bine te formezi atunci cand practici ceva mai intimhappy

| Ioana_Iulia_1983 a răspuns:

Pentru micsorare recomand ce a zis justcavalli iar pentru bombat recomand fandari, cat mai multe, daca ajungi la 200 de fandari pe un picior adica 400 in total la o sedinta o sa vezi ca o sa ai un fund betoon, am testat-o pe pielea mea. Acum am ajuns la 50 pe un picior, si fac de 3 ori pe saptamana

| MereuPuternic a răspuns:

In general baietilor le plac fundul mare, totusi sa nu fie 'gigant' sunt mai multe lucruri prin care poti scapa: alergat, bicicleta, fitness, tae bo, sau ceva sport, ce preferi.