| Jesica345 a întrebat:

Va plac fetele cu fundul bombat/mare, late in solduri si cu coapsele mari/groase? Nu ma refer la fetele cu grasime ci la cele cu forme. Sau preferati un fund micut si picioare subtiri?

12 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Real men like meat, bones are for dogs.

| RAY a răspuns:

Pentru sex sau relatie?
pentru sex sunt si fete grasute frumoase si slabute,fata sa fie asimetrica, sanii sa ai ce simti, fundul cu forme, pentru o relatie mai mult conteaza comportamentul ei, gandirea ei

| neutrino a răspuns:

Imi plac fetele frumoase, la trup si suflet. Ce-i drept, de multe ori inima nu ma asculta!

| T0T a răspuns:

Le prefer, cat de limpede se poate, pe cele cu picioare subtiri si fund micut.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e să ne luăm doar după ce ai zis, fără să luăm și alte lucruri în considerare, răspunsul e clar, n-are rost să mai întrebi.

| Lawliet14 a răspuns:

Stii bine ca barbatii le prefera mai mult pe cele cu forme. Dar nu ne alegem femeile numai dupa fizic. Ca o fi bombat sau micut, groase sau subtiri, ce mai conteaza atat? happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat acum dar cel putin mie imi imi plac cele cu forme sa zic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fund bombat si coapse definite. Dar nu late in solduri si nici cu spate de tractorist.

| Voidwithin a răspuns:

Normal ca prefer o fata cu forme.
+1 matrixismyname

| DroGhys a răspuns:

Depinde de fiecare barbat. Cunosc baietii care mor dupa picioare, altii dupa sani, altii dupa fund si asa mai departe.
Dar nici un baiat nu cred ca i-ar displacea o fata cu forme.
Eu de exemplu prefer mai mult ca fata sa aiba fund/coapse decat sani.
Dar tot degeaba daca creierul este gol!
Fetele cu forme si capul gol is bune doar pentru o noapte si atat. Am facut greseala in trecut sa stau cu cineva doar pentru aspect si a fost o mare greseala. Certuri din motive prostesti si nu mai zic ca nu prea aveam ce vorbi ca nu o ducea capul!

Conteaza aspectul dar mai mult caracterul!

| Livelord a răspuns:

Imi plac fetele cu creierul "bombat/mare".