| madutapapusa a întrebat:

Dimineata daca mananc o felie 2 de nutella in fiecare zi credeti ca o sa ma ingras? ce dieta ar trebui sa tin daca sunt la scoala nu ma pot abtine ma ia foamea mereu.eu nu sun grasa am 17 ani 55 kg 1, 63 dar sunt lata in solduri si nu imi place am luat niste prostii de pastile ca nu eram asa.si fundul meu este cam turtit.o fii din cauza ca nu beau multa apa? uneori nu beau apa deloc.si as vrea o dieta sanatoasa care sa ma ajute.si niste exercitii ca vine vara acum si nu imi place fundul meu deloc. poate pentru ca sunt lata si am si aripioare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă nu faci abuz, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să înveţi să mânci, o alimentaţie diversificată şi multă mişcare fizică zilnic.
Te pup!