| madutapapusa a întrebat:

Helppppp.deci peste o saptamana plec la mare si fundul meu.nustiu ce sa i fac..nu imi place deloc.sunt lata in solduri si fundu meu e lat. picioare subtiri nu arata rau...dar funduuu.cum sa scap de aripioare?

52 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Fa foamea, poate scapi de ceva kg pana atunci.

| Agentuu a răspuns (pentru Bernoullie):

Foamea este pentru pi*** proaste, daca prin infometare crezi ca slabesti.

| BiuL a răspuns:

Fa genoflexiuni... cele mai bune exercitii pentru fund, gen sa se faca rotund si ferm dar daca esti lata in solduri nu prea ai ce face, adica daca ai bazinul lat, oasele nu prea le poti mici... mai poti slabi vreo 2-3 kg si slabesti si la fund.

| DimLight a răspuns:

Faci o shaorma din el laughing

| madutapapusa explică (pentru DimLight):

Hai ma.serios.toate lumea zice ca e bunnnnnlaughing...dar nu imi place asaaaaa

| Duucu a răspuns:

Fundul e ținta!

| fuzzer a răspuns:

Fa miscare!

Si o alimentatie sanatoasa, si nu sta toata ziua pe facebook/TPU/messenger, du-te si alearga, si pe urma hai si spne-ne rezultatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao! iti spun eu ce sa faci: fa exercitii pentru fesieri. iti dau niste link-uri si iti spun cum sa le faci. http://www.youtube.com/watch?v=yHNAeow4UV0&feature=player_detailpage#t=43s poti sta si in palme si sa faci doua ridicari cu piciorul intins, doua cu genunchiul indoit. vei vedea rezultatele extrem de repede. dar sprijina-te in maini si fa ridicarile mai energic, nu ca asta din video.
in special sa faci fandari in fata pe un picior si pe altul. http://www.youtube.com/watch?v=yHNAeow4UV0&feature=player_detailpage#t=237s

mult spor si sa fii stralucitoare la mare!

| Clawd3lw a răspuns:

Intr-un timp asa scurt nu prea ai ca sa faci...

| madutapapusa explică (pentru Clawd3lw):

Nu conteaza.da ce sa fac sa nu mai fie laaaaaattttt...in timp sa zicem poate as reusi

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sala, mers pe jos, alergat.

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Da-mi id tau siti zic imdeiat rolling on the floor

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Zi-mi aici

| Crapgg a răspuns (pentru madutapapusa):

Merge... atata timp cat straluceste e ok xDD

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Pai sunt diferite moduri de a fi plinuta la solduri tocmai de asta vreau mai multe detalii

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Am 1m63.55kg.deci nu am burtica si nu am probleme cu soldurile...nu imi place fundu pentru ca e lat.am aripioare sa zic asa..eu sunt lata in sold nu rau dar nu imi place mie si poate de aia nu se vede cand ma ingras. picioarele sun subtiri.sanih medi.dar fundul il vad putin mare

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Ce varsta ai?

| NeculaiIOfficial a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu ai ce face intr-un timp scurt.
Poti incerca
http://www.cosmopolitan.ro/......nd-1764382

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Hmmmm... 17 ani esti destul de marisoara aproape de varsta cu mine... ma rog asta e offtopic, eu zic ca e destul de bine la varsta ta. problema este ca tie ti se pare mare deoarece esti slabua si de aia daca te-ai mai ingrasa putin nu ar mai parea asa

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Dar tu ce varsta ai? poate.dar problema e ca nu se pune deloc pe picioare...deci crede-ma ca mananc la orice ora daca o luam asa

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Eu abia azi. ma rog ieri m-am intors de la mare... am 16 ani in septembrie fac 17

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Si esti nascut in 98?

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Da pai asa pun peste tot ca toata lumea imi spune ca am fata de 14 ani si pun 98 rolling on the floor

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

E binewinking

| MarvK a răspuns (pentru Sky_Lefe_1998):

Sigur ma? Sigur nu ne minti?

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Cu ce sa va mint? adica pe tine...cu tine vorbesc acum

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru MarvK):

Sigur! Nu's genu care sa minta

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Scuze..acm am vaz ca nu era pentru mine

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Tu ce clasa zici ca esti?big grin

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Vorbeam cu Sky, tipul de 16 cu fata de 14 ani.

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Pai am 14 ani, 1.87, 77 kg kiss, BOX.

| madutapapusa explică:

De ce spui asta?

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Cine? Daca pentru mine, am casa la Botosani si la Constanta, si in vacanta stau aici, la Constanta.

| MarvK a răspuns:

Ai un fund gen Nicki Minaj, deci e ok.

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Nu e asaa mareeee.e micut pe langa ala laughing

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

A, pai oricum, iti spun eu ca e bun, dar unde te duci la mare? Care comenteaza ma suni laughing. Ca stau acolo.

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Costinesti.e bine ca te oferi tu ..cu toate ca nici nu ma cunosti :p

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu e nici o problema, chiar crede-ma, si asa nu am ce face, mai bine apar papuse, nu?

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Haha..nu sunt papusa si nc nu vr.sunt diferita am eu ceva al meu :p..plictiseala in vacanta? sau nu mai esti la scoala?

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Inca mai sunt la scoala, m-am luat dupa numele tau " madutapapusa ". Si da, plictiseala in vacanta, DAR NIMENI NU SE IA DE FUNDUL UNEI FETE.

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Mi-am dat seama :p e nu..sunt destui nu stiu tu..eu stiu.sunt multi perfectih pe aici pe la mine big grin

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru MarvK):

De obicei betivi prostii si cretinii aaa si drogatii fac asta. insa un om adevarat protejeaza o fata nu doar fundul ei

| madutapapusa explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Imi place cum gandesti.pai sa stih ca ai dreptate big grin

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru madutapapusa):

Multumesc cu asta ma ocup cam de la 13 ani big grin

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Facem chat aici laughing

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Nu sunt un betiv, prost, cretin sau drogat, am o viata, daca la despre asta ii dai dreptate. Voi de unde sunteti?

| madutapapusa explică (pentru MarvK):

Nu se referea la tine.se feferea la persoanele care se iau degeaba de tine sunt de obicei betivi etc.intelegi? eu din Buzau.tu?

| MarvK a răspuns (pentru madutapapusa):

Pai, eu din Botosani si Constanta.

| Sky_Lefe_1998 a răspuns (pentru MarvK):

Frate nu pe tine te-am facut nu am de ce sa te fac nu te cunosc si nici nu-mi place sa jignesc lumea

| Agentuu a răspuns (pentru Sky_Lefe_1998):

Si incerci sa ne minti ca ai 17 anilaughing tu ai 14 toata ziua

| Bogdan_George_1998_uWBe a răspuns:

Salut, pune-te si alearga in fiecare zii pana atunci dimineata cand te trezesti mananci, si dupa 2 ore te pui la alergat cam 1 ora, la fel si seara, seara pe la 6-7. si o sa vezi ca nu o sa mai ai aripioare si o sa ai un fund perfect. :* Sper ca ti-am fost de folos, funda? te rogg?