| Black112 a întrebat:

Hey a folosit cineva șamponul Parusan? Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| xCeline a răspuns:

Mama mea il foloseste si e foarte multumita de el, la cat il lauda o sa-l cumpar si eu big grin

2 răspunsuri:
| mezeicristina33 a răspuns:

Este foarte bun sora mea la incercat dupa cateva zile zici ca venea de la coafor asa de stralucitor si bogat era acum depinde de fiecare persoana cum il foloseste! bafta!

| ANALESCOK a răspuns:

Buna! Si mie imi cadea foarte tare parul. de cand folosesc Parusan Parul are mai mult volum si nu mai cade.
Sunt foarte Multumita de parusan. Il folosesc de cca 2 luni(de 2 ori pe sapt) si parul imi cadea mult si chiar am observat ca mi au dat fire noi. Acum mi am luat si tonicul.
Ti-l recomand!