| elynasv a întrebat:

Hey, a incercat cineva dieta cu cereale nestle? cum face reclama sa inlocuiesti 2 mese pe zi cu cerealele nestle, daca da cum a fost? ati slabit ceva? big grin Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Eu am incercat si am slabit 2 kg intr-o saptamana, dar am renuntat si la paine si la dulciuri, in locul unei mese normale mananci un bol mic de cereale cu lapte 1.5% grasime sau 0, 1% sau cu iaurt, in rest fructe si legume multe

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu numai cu nnestle poti slabi cu orice cereala daca mananci 2 mese din 3 pe zi si da merge. fundita?

| TPx a răspuns:

Buna,mama mea a incercat dieta cu nestle manca dimineata si dupa manca pe la 6-7 timp de o saptamana si a slabit dar nu stiu cat exactxD funditaaa?happy

| TPx a răspuns:

Buna,mama mea a incercat dieta cu nestle timp de o saptamana si manca dimineata si dupa aia pe la 6-7 a slabit dar nu stiu cat mai exacthappy funda?