| elynasv a întrebat:

Hey, am auzit ca au aparut niste magneti de slabit in romania la pret de 60 de lei...se gasesc pe site-ul http://lingling.ro/,oare sunt buni? ce parere aveti? a folosit cineva? :D funda!

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

E teapab nu ai cum sa slabesti cu plasturi sau magneti de slabit.
Incearca, sport, dieta sau crema de slabit. happy

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Creme de slabit sunt bune cele pe baza de cafeina

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu ii mai crede pe toti prostii de pe net

| AdrianGabriel a răspuns:

Sunt foarte buni, am incercat eu. Nu sunt magneti, sunt niste inele magnetice care se pun pe degetele mari de la picior si regleaza metabolismul. Am slabit in jur de 10 kg in 5 saptamani cu magnetii astia si cu o dieta relativ usoara. Ca sa comanzi recomand sa suni mai bine la telefon, o sa iti dea ei mai multe detalii ( 0724 330 606).