| Girl_5668 a întrebat:

Am auzit ca de curand au aparut in Romania sampoane uscate.Se gasesc in farmacii. A cumparat cineva si cu ce pret?

4 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Sampoanele uscate abia au ajuns in tara noastra, astfel incat noi nu ne putem bucura de o oferta variata. Poti sa gasesti in farmacii sampon uscat de la Klorane. Costa 30 de lei happy

| NutellaGirl a răspuns:

Gasesti la DM De la firma balea, sunt doar 9 lei si isi fac foarte bine treaba happy Sper ca te-am ajutat big grin

| Mihaela_8602 a răspuns:

Da se gasesc in farmacii...tongue Ma eu l`am luat saptamana trecuta si am dat 15 lei pe el...acum nu stiu daca s-a scumpitbatting eyelashes