| flytoheaven a întrebat:

Hey.am genele foarte scurte si fara volum si nu mi-ar place sa imi pun gene false.am nevoie sa imi dati cateva propuneri de mascara care sa dea volum,alungire si curbare, stiti ceva care indeplineste totate astea? daca se poate sa imi spuneti si cat costa.Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Ruxy48 a răspuns:

The Colossal Volum Express mascara Cat eys (e intr-o sticluta galbena cu pete ca blana de ghepard).

| woodyshor a răspuns:

Foloseste inainte de culcare ulei de masline sau ricin) Aplici cu un betisor pe gene.Atentie nu foarte mult si nu tot din prima seara big grinD