| mirunik2you a întrebat:

Pentru fete:care credeti ca este cea mai buna mascara? Ma refer la faptul ca nu stiu ce mascara sa imi iau.Adica ce sa aleg dintre alungire sau volum? Poate puteti si sa imi justificati.Am nevoie de raspuns urgent! Funda. kiss

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Poi rimelul pentru alungire, doar ti le lungeste...

Iar cel pentru volum ti le face sa para mai dese, mai pline, mai ca de papusa barbie!winking

Daca chiar vrei gene perfecte poti face cateva aplicari de ulei de ricin in fiecare seara, astfel ele vor creste in lungime. Si daca mai aplici si rimel pentru volum, iti cam dai seama cum va aratawinking

Dar ma rog, eu ti-as recomanda rimelu-rile pentru volum de la Avon sunt mai ieftine:16 lei.

Dar daca vrei sa le combini pe amndoua sa ai si volum si lungime ti-as recomanda rimelul de la maybelle new york dar e 30 lei.

Si astfel le ai pe amndoua.happy

Un an nou fericit kiss

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un rimel de volum și curbare, cel mai bun (eu sunt foarte mulțumită de el) este cel de la L*Oreal, Telescopic.
Merită toți banii!
La mulți ani!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand mascara One by One, este foarte buna si merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volum, consider ca genele sunt mai evidentewinking!

| Parkmin a răspuns:

Parerea mea e ca cele de la avon sunt cele mai bune, mai ales rimelul super shock

| mirunik2you explică:

Eu port ochelari si vreau ca ochii sa imi iasa mai mult in evidenta.