| Iasmiine a întrebat:

Hey.
AM nevoie de ajutor.
Eu cand eram mica am avut ochii albastrii deschis. mai tarziu mi s`au facut verzi, dpa aia albastrii inchis, dpa albastrii deschis si acum gri.
Ce as putea sa fac sa am ochii caprui crying?
Adica sa mi se schimbe culoarea in maro.
Inafara de lentile.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tin sa te anunt, ca n-au cum sa ti se faca caprui. Fara lentile de contact este imposibil. Si ai mei sunt tot cameleonici: verzi-albastri-gri. Dar nu vor deveni niciodata caprui sau negri, iti garantez. Dar de ce ti-i doresti caprui, de ce nu-ti place culoare ochilor tai? Mi se pare una frumoasa si destul de rara. Numai bine!winking

| campanario a răspuns:

Salutare. Facem schimb?! Am ochi caprui inchis, daca s'ar putea i'am schimba. Ochii tai sunt cei mai frumosi si interesanti! Pupi

| laviniaerg a răspuns:

Culoarea ochilor nu se poate schimba oricum. ea ori vine de la sine, fara sa ii faci tu nimic, ori iti pui lentie. altfel nu se poate.eu zic sa spui mersi pentru ochii astia :X:X. nu crezi ca ochii caprui au devenit deja o banalitate? verde, albastru sau chiar gri cum ii ai tu sunt superbi si sunt sigura ca multa lume este atrasa de ei. eu te sfatuiesc sa stai cumintica si sa incerci sa ti-i scoti cat mai mult in evidenta. pentru ca pana la urma este un atu de care ar trebui sa fi mandra. bafta :*

| Iasmiine explică:

Si vreau ochi caprui pentru ca se potrivesc cel mai bine la machiaj happy
Si par mai matura cu ei.

| Kenny a răspuns:

Eu ma oftic ca am ochii caprui, ca asa ii are toata lumea, si tu vrei sa-i schimbi pe ai tai? laughing

| SeNyS a răspuns:

Buay, eu nu prea am auzit de oameni cu ochii gribig grinbig grin, si in afara de lentile nu exista altceva care sa iti schimbe culoarea naturala a ochilor!

| tania13 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca este vreo solitie anafara de lentile...ami pare rau.sad

| dya26 a răspuns:

Ochii nu se schimba niciodata natural asa ti i-a dat Dumnezeu asa ii ai toata viata :-P, doar cu lentile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri sunt cei mai faini. Putini oameni au grilove struck, sunt cei mai deosebiti si frumosi. Pe cand cei caprui sunt cei mai des intalniti, ochii caprui nu sunt asa remarcati, pe cand cei gri, cred ca datorita lor primesti complimente la tot pasu`. Asa ca, oricum nu ai cum sa-i schimbi. Dar sunt foarte frumosilove struck.

Sa fi iubita`!:*:*:*