| ramona0506 a întrebat:

Hey! Am niste bubite pe fata, mi s-a spus ca vor trece, nu sunt cosuri, ce as putea face sa scap de ele? mi-au spus persoane ca o sa treaca cu timpul, dar eu nu vreau sa astept...am pe frunte, pe nas, si putin sub ochiul stang...plz help! Fundahappy

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poate ti-au aparut de la o alergie si in acest caz poti lua aerius... iar daca e o iritatie sau altceva da fuga la farmacie si ia o crema.

| parampam a răspuns:

E o iritatie, si eu am facut de la soare. Pe mine m-a ajutat mult crema cu spirulina de la hofigal. Este pana in 10 ron, dar m-a scapat de acele bubite in 3 zile. Este o crema de culoare verde, nu miroase urat si chiar daca nu te atrage ca aspect, sa stii ca e chiar buna. Eu zic ca merita sa incerci.

| andreiyo50 a răspuns:

Viziteaza medicul de familie. Iti va spune el care e situatia.

| ramona0506 explică:

Nu, nu ma manancasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot bubite doar pe fata si ma mananca uneori ce sa fac

| loredana_3179 a răspuns:

Ceri la farmacie Crema pentru urticarie pe baza de eritromicina, se prepara doar in farmacie. te dai dimineata si seara dupa ce te speli pe fata. dupa cateva saptamani vei vedea rezultatele. Eu o folosesc tot timpul si e si ieftina 10 lei.