| LaviiiLav a întrebat:

Hey! Am o intrebare..Am parul aproximativ ca al fetei din imagine.foarte lung(cam o palma pana la fund), si e foarte drept.
http://www.imagineamea.info/......l-lung.jpg
Vreau sa ma tund, adica sa pastrez lungimea dar nu stiu daca sa il las tot asa drept si sa tai doar din varfuri sau sa imi fac scari de la gat in jos.
Funda!

2 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Ve par frumos...vai daca il ai si tu asa nu ti-l taia e pacat. Putin la varfuri si atat nu merita sa te frizezi in scari. Sper ca te-am ajutat. Fundita? puppy dog eyesbatting eyelashes

| Areen a răspuns:

Tunde-te doar din varfuri. Daca iti faci scari nu o sa-ti stea bine. crede-ma, numai daca ai un frizer bun poate sa-ti iasa o asemenea frizura faina. Iti zic doar sa-ti tai varfurile. :*
Sper ca ti-am dat un sfat bun >big grin