| amymiamy a întrebat:

Hey.am o intrebare : daca vreau sa imi fac un tatuaj, si nu am 18 ani e nevoie de acordul parintilor? daca nu.stiti undeva prin bucuresti unde imi pot face un tatuaj si pretul?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

E in dependenta si de cam ar conta faptul. Oricum gasesti o iesire din situatie. Tatuajul te identifica pe tine cu tine insuti. Iti completeaza imaginea ta VIZIBILA, cu ceea ce e in imaginea ta INTERIOARA. Nu are legatura cu ceilalti.

2 răspunsuri:
| Comoaracasei a răspuns:

Esti sigura ca vie mai vrea tatuajul respectiv si peste 5 ani? E greu dupa aceea de scos si va ramane mereu urma si sa nu mai spun ca si doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia pe cineva cu tine care sa se dea drept "adultul tau supraveghetor", depinde de salon