| IateyourCookie a întrebat:

Hey, am ochii albastri si tenul deschis la culoare. cand eram mica aveam parul blond, acum il am saten. ce culoare de par imi sta bine..ma gandeam la un blond miere un pic spre castaniu. mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Toate nuantele de blond.Cgiar si blond platinat pentru ca ai tenul deschis.Eu zic sa te faci blond mai deschis nu spre castaniu pentru ca ar arata foarte bine.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Reek54 a răspuns:

Mai bine il lasi asa cum e happy.

| mixxjim a răspuns:

Incearca niste suvite blonde, iti iese o nuanta foarte faina si e mult mai usor de intretinut parul cu suvite. daca vrei sa-l faci acum blond trebuie mai intai sa-l decolorezi pe tot si apoi sa pui vopseaua, altfel nu-ti iese si chinui parul de 2 ori, plus ca dupa 2-3 saptamani deja se vede urat la radacina, unde a crescut

| Puffulets a răspuns:

Sigursmug. Ai arata ca o papusa:*

| AndreiSirghe a răspuns:

Te-ar prinde mai bine un blond deschis