| allleeeee a întrebat:

Daca am tenul deschis, parul saten deschis si ochii potriviti ce culoare s-ar potrivi pentru a ma machia?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cssandreea a răspuns:

Poi niste nuante de crem... un violet sau un roz.ca sa-ti puna in evidenta ochii! Sau bleu

5 răspunsuri:
| allleeeee explică:

Albastrii am uitat sa precizezwinking

| mariaw a răspuns:

Maroul iti vor pune in evidenta ochii albastri, in plus vei avea un aer natural(de la dechis in partea dinspre nas, pana la inchis-in mod difuz in partea exterioara)

| vyo a răspuns:

Pai cu un tus negru si o nuanta de maro ar fi super ok iti scoate ochii in evidenta.

| Seline a răspuns:

Ce culoare au ochii?

| Roxata a răspuns:

Heii.Deci cred ca ar merge niste nuante de roz sau maro spre crem. Tu ce spui? Depinde acum ce culoare au ochii tai Daca sunt caprui e bun ce ti-am scris mai sus. Daca sunt negri ar merge o combinatie intre negru si alb. Daca sunt verzi merge un galben verzui. Daca sunt albastri incearca culori ca violet albastru si roz.