| Myrelush a întrebat:

Buna
Cand eram micuta aveam parul blond, cu timpul mi s-a inchis si s-a facut saten. Multi imi spun sa ma fac blonda ca am ochii albastri, am tenul deschis si mi-ar sta bine dar mi-e frica ca no sa-mi stea bine sad
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Intr-adevar celor care au tenul mai deschis si ochii albastri cum ai tu le-ar sta bine cu parul blond, sau saten foarte deschis. Parerea mea e: ori te duci la un salon mai ca lumea, nu la saloanele alea de la parteru blocului unde un tuns e 5 lei si vopsitu 10, si ii ceri parerea si coafezei sa vezi cam ce zice. Ori asta, ori te vopsesti nuante din ce in ce mai deschise: de la satenul tau, poti incerca un saten auriu http://2.bp.blogspot.com/......Co20_4.jpg apoi poate chiar un blond auriu/blond miere, blond caramel http://www.mujer.ro/......289-8.jpg, pa pa!

3 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

Ba o să-ţi stea bine. Şi eu aveam părul foarte deschis când eram mică şi acum e aproape şaten. Un şaten deschis. Eu zic să te vopseşti, dacă vrei să faci o schimbare.

| Against a răspuns:

DAca atunci cand erai mica iti statea bine, sigur o sa it istea si acum

| PandaUnicorn a răspuns:

Poi nu la toata lumea le sta bine cu parul blond, dar cu timpul daca o sa stai la soare parul ti se va deschide la culoare si va fi din ce in ce mai deschis. Mai ales acum ca este iarna parul ti se va inchide la culoare dar la vara ti se va deschide daca o sa stai la soare happy e ceva normal si eu cand eram mica eram blonda dar acum sunt satena si vara iar mi se deschide culoarea parului spre blond. :*
Sper ca te-am ajutat happy
Astept funda happy