| dydya118 a întrebat:

Hey am si eu nevoie de ajutor in legatura cu parul meu. Inafara de faptul ca are un aspect electrizat e fara stralucire, imi pica firele deci am un par demn de mila. CE imi recomandati ca sa-l am drept(mentionez ca crema de indreptat par nu merge deoarece la contact cu apa parul se electrizeaza ) stralucitor? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! inceraca ceva natural.o masca pe baza de galbenus de ou+ ulei de masline si 3-4 picaturi de zeama lamaie, faci ca o maioneza si apoi aplici de la radacina pana la varfuri, strangi parul si il acoperi cu folie. punga important e sa nu il tii descoperit ca se intareste masca, il tii 3-4 ore apoi te speli, iti garantez ca nu vei fi dezamagita dupa 3-4 sedinte, eu folosesc si nu imi pare rau, am parul lung si am aruncat cu bani aiurea la greu... spala parul daca ai posibilitate cu frunza de nuc, urzica.
tunde din varfuri o data pe luna, cineva care are mana usoara
O zi minunata sa aihappy

1 răspuns:
| AnnieJ a răspuns:

O masca de par naturala iar apoi un balsam pentru par. Cu siguranta va fi stralucitor si drept :*