| dydya118 a întrebat:

Hei am si eu nevoie de ajutor! Deci parul meu e un cosmar! Cand face contact cu apa devine,, electrizat" E ca atunci cand iti bagi degetu in priza si imi sta parul la cerlaughing) Cand mi-l dau cu crema de intins (folosesc crema de la Yelow) si dupa ce il intind cu placa a doua zi iar imi este la fel de,, electrizat" nici nu se observa ca l-am intins. Ce ma sfatuiti sa fac? adica ceva sampoane, creme de par? Dau funda love struck
Si inainte sa comenteze careva ceva prostie sa se gandeasca de doua ori waiting da dovada de cei 7 ani inainte sa spui vreo prostie sau sa in juri!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Crema pentru reparare Hegron HairControl e buna si pentru placa http://www.atshopping.ro/......search.php
De asemeni folosesti balsam cu proprietati antistatice http://www.atshopping.ro/......search.php

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema ca a mea.sigh sincer n prea ai ce facestraight face eu cand nu am timp sa il aranjez il fac cu spuma dupa baiehappy arata chiar frumos si se mentine putin mai multhappy ai tipul de par uscat de asta se electrizeaza:-ssad foloseste sampon si balsam din aceiasi gama..eu am elseve arginine resist (pe begru) si ma ajuta!:*

| dydya118 explică:

Mersi de ajutor, dupa baie este cand folosesc spuma wellaflex dar dupa mi se incalceste piaptanul in par.

| bubbuuu a răspuns:

Foloseste balsam... poate te ajutta