| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare...Eu incep liceul anul asta si mi-am luat ghiozdan nu geanta pe umar cum zic toti,, ca se poarta la liceu,,. Are ceva?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, sigur ca are, tu o sa ramai cu spatele drept in timp ce toti ceilalti o sa devina mai mult sau mai putin cocosati. Nu vrei sa fi ca toti ceilalti? Ai luat o hotarare inteleapta.
Domnul fie cu tine.

| PredatoR a răspuns:

Eu am tot ghiozdan si toti din clasa au, la noi nu-i moda aia.

| Slow a răspuns:

Are ceva bun, nu iti vei strica spatele. Nu conteaza "ce se poarta", ci cum te simti tu cel mai bine. Eu zic ca ghiozdanele nu se vor demoda niciodata. Este un mod foarte practic si mai sanatos de a duce cele cateva kg de carti si caiete. In plus, nu a zis nimeni ca un ghiozdan nu mai este la moda. Daca e unul care iti place tie, il vei purta cu drag. Vei vedea multi cu ghiozdan, altii cu geanta.Eu zic ca asta nu conteaza, atata timp cat tie iti place. :*

| Larette a răspuns:

E chiar OK.Eu mi-am luat pe umar si pot sa zic ca ma doare umarul de numai pot, deci. buna alegere.

| OOodesOOo a răspuns:

Nu cred ca re ceva verisoara mea a avut ghiozdan in a 10 si nu a avut nimic
nu-i nimic stai calma
dar ai putea satiiei rtotusi o geanta frum cum ar fi :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:0 sau :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&biw=1280&bih=774

bafta