| sweettkarina97 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voi la liceu va/ v-ati luat geanta sau ghiozdan?

Răspuns Câştigător
| ioanaAn a răspuns:

Ambele. Trebuie sa porti ce-ti place tie fara sa tii cont de restul. Daca iti place un lucru anume e tot ce conteaza.

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ghiozdan de umăr.

| positivity a răspuns:

Eu mi-am luat o genată, însă am și câteva ghiozdane de umăr!

| Reigns a răspuns:

Ghiozdan deoarece majoritatea isi iau geanta si is piţi si nu vreau sa fiu ca restul' + imi este si mai comod cu ghiozdan.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Geanta,dar am si ghiozdan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am geanta si nu sunt "piti".
Daca o fata este eleganta nu inseamna ca este "piti".
Mai bine iti cumperi si geanta si ghiozdan. Atunci cand te imbraci clasic (jeansi si bascheti), iti iei ghiozdan. Cand porti tocuri, iti iei geantahappy.

| fadnox a răspuns:

Ghiozdan, normal

| τττ a răspuns:

Bună.
Eu sunt la liceu și-mi iau ghiozdan. Este mai comod și mai încăpător!
Dar decizia, tu o iei!
Muah, muah, muah!

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Eu pana acum am avut ghiozdan, insa anul trecut am avut si geanta. Mi-a placut mult pentru ca era comod ghizdanul. Acum trec la liceu si mi-am cumparat deja o geanta pentru umar, care are manierele lungi. Arata chiar foarte bine. Acum depinde si de gusturi. Pe parcurs o sa-mi mai cumpar un ghiozdan pentru spate sau chiar doua. Te pup! kiss
P.S.: In ce clasa treci?

| ByByEly a răspuns:

Geanta

| TAnonim a răspuns:

Ghiozdan :* happy big grin