| anonima_6654 a întrebat:

Hey am si eu o problema. de curandun baiat mi-a facut un semn pe gat si vreau sa scap de el cat mai repede. spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa scap de el!

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Fond de ten!
si trece de la sine, ca n-ai ce sa facilaughing
poti sa porti ceva pe gat, o esarfa
mie in 2-3 zile mi-a trecut
fundita?:*

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Machiaj, esarfa la gat, helanca! E o problema de timp pana trece! Evitati acest lucru!

| Minnie a răspuns:

Comprese cu apa rece, gheata

| T30D0RA a răspuns:

Sau baton corector.

| DenysaLove a răspuns:

Eh thinking pai fond de ten laughing si mie mi se intampla si m-am saturat personal eu laughing

| Laura_6128 a răspuns:

Am o prietena careia ii s-a intamplat la fel...semnul o sa treaca odata cu timpul...sau poti folosi o crema de galbenele!

| georginika a răspuns:

Nu prea ai ce face decat sa astepti vreo 3-4 zile.Sau poti acoperi cu fond de ten.

| Mik3 a răspuns:

Fond de ten, fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fond de ten... semnele alea sunt oribile si trec foarte, foarte greu. Ai grija data viitoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheata, fond de ten, esarfa. [in ordinea asta]

| DeReglat a răspuns:

Fond de ten happy
Sau operatie esteticahee hee)
Sincer foloseste ceva o bluza cu gat sau daca nu dai cu ptuin fond de ten acolo unde-i semnu.
Sau foloseste niste flocinolon(unguent pentru ranile deschise) daca are coaje si sa vezi ce repede iti trece.