| anonim_4396 a întrebat:

Hey...am si eu o "problema" tocmai mi-am cumparat o fusta mulata pe corp ca imprimeu are polka dots si este albastra cu alb. singura problema este ca am un pic de burtica ce sa fac ca sa maschez aceasta imperfectiune? Funda

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Daca fusta este pana in talie, piesa din partea de sus o bagi 3 sferturi in fusta iar un sfert il lasi sa atarne putin in afara (gen volanas). Ar trebui sa creeze un efect de suplete.

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,pai ai putea sa-ti iei un tricou/bluza negru,sau in orice caz inchis la culoare,putin mai largut,si incerca sa-l bagi in fusta eu zic ca ar arata bine, poate sa aiba manecile putin bufante, sau decolteubig grin

| Alexandra060396 a răspuns:

O bluza larga. Daca nu incearca cu sportul.Sigur o sa mearga sa o elimini definitiv.Succes!

| Humphrey a răspuns:

Nu mai respira, o sa se comprime imediat burtica :*.

| Lindsey a răspuns:

Poti efectua ridicarea trunghiului, pe mine cel putin m`a ajutat mult ))