| SweetAndDead a întrebat:

Heii!
Cu ce să port o fustă strânsă pe corp, cu imprimeu floral?

Răspuns Câştigător
| CristinaEmma a răspuns:

O poti purta cu o pereche de opincute, sandalute cu sau fara platforma ori tocuri. Partea de sus o poti lua cu bluzita trei sfert, un maieu sau tricou love struck iar de potivit spre ex: daca iei opincutele negre iei si un maieuas elegant sau cum e fustita tot negru si daca fustita e cu floricele inspre rosu sau alta culoare nu e problema negru si alb se potrivestc cu ori ce :3 sau ce ai si tu le invarti pana ti se pare ca e ok daca nu se potriveste incerci macar partea de sus cu partea de jos cum spuneam ca pe langa poti sa-ti mai pui un accesoriu cum ar fi o bratara cu floricele sau daca iei tricouasu si fustita cu floricele sandale roz sau ce culare vrei incerci sa mai iei un lantic roz sau bratara posetuta, portofel, plic... faci u le sucesti in asa fel in cat sa le potrivesti esti fata descurcareata :*

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Ca sa nu scriu eu mult combina o camasa / bluza / tricou de genul celor de aici http://fucsia.ro/......e-preturi/ cu ceva de incaltat in genul celor de aici http://fucsia.ro/cu-ce-ne-incaltam-in-vara-lui-2014/ :P

| Valentyna290497 a răspuns:

Ar fi bine sa ne dai o poza big grin
Ar merge si cu o camasa colorata si facuta funda deasupra fustei

| Huntress a răspuns:

Cu o cămasă simplă neagră. Daca iți place mai mult, albă, sau altă culoare big grin