| anonim_4396 a întrebat:

Hey am slabit brusc si am ramas cu niste vergeturi de toata frumusetea pe coapse.As dori un tratament naturist sau crema pentru a scapa de ele... Funda...

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bafta... de vergeturi nu poti scapa, doar sa le "reduci". In sensul asta sunt diferite creme si alte cosmeticale, ca cele de la XXXX (nu spun numele firmei, nu fac reclama).
Slabit brusc, cum pot fi unii oameni asa de "stralucitori" la minte incat sa faca asa ceva? Nu se admite decat daca s-a intamplat accidental (din cauza de stres, boala, etc.), cine face "cura de slabit" se joaca cu focul. Asta ar trebui sa te ingrijoreze, nu vergeturile.

| angel09 a răspuns:

Daca vergeturile inca sunt rosiatice spre rozaliu mergi la farmacie si cere un ulei pentru asa ceva... utilizandul corespunzator se vor diminua. Daca deja sau inalbit mergi la un centru cosmetic si prin masaj sau laser vei scapa de ele.bafta!