| sylvyu32 a întrebat:

Salut.

Am observat ca sunt persoane care miros frumos de la cativa metri departare si care persista toata ziua.

Si eu ma spal cu sapun lichid care miroase frumos, ma dau cu parfum dar nu persista mirosul.

Fac dus in fiecare zi de 2 ori.

Stie cineva cu ce sa ma spal/sa ma dau?

Cine ma ajuta primeste funda! tongue

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cumpără un parfum mai scump și continuă-ți igiena, pentru că faci foarte bine. E indicat să te speli de 2 ori pe zi, nu mai mult și nici mai puțin.

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Frate,acei oameni care miros bine de la departare si la care persista mirosul mult timp se dau cu parfumuri scumpe, cauta si tu niste parfumuri mai scumpe