| membrunounou a întrebat:

Heybatting eyelashes... As dori niste exemple sau chiar niste modele de tinute, pentru vremea de acum, mai rece putin, pe care as putea sa le port la scoala... Imi trebuie pentru saptamana altfel! Totusi lejere, nici chiar prea elegantehappy Ca numar 5. Sa fie de preferabil culori mai vesele, rosu, galben, verde, nude etc. Dau funda! :* de preferabil cu link.

4 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Mai papusa, da' noi stim ce-i la tine in sifonier? Sau in functie de sfaturile noastre dai fuga in magazine si cumperi exact tinutele respective?

| membrunounou explică (pentru JulyStorm):

Scuza-ma daca nu ai inteles ce am vrut sa spun oh go on. am cerut niste tinute, dupa care eu sa imi aleg haine care consider ca seamana cu cele date de voi. dar whateva´, vad ca unii nu inteleg.

| Stefykwtza a răspuns:

Ce ai spune de niste Jeans si o bluza de care vrei..depinde de hainele tale si referitor la incaltaminte iti poti lua niste tenesi mai cool sau ghete scurte happy dar poti alege in loc de jeans niste colanti ceva... sper sa-ti fi fost de ajutor tongue