| Chocolattex3 a întrebat:

astazi mi-am facut gauri in urechi cu pistolul la salonul de tatuaje si piercinguri din mallul vitan TATTO. Ce as putea sa fac sa nu se infecteze?(nu am avut niciodata gauri si astazi mi-am facut 3)

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Sa pastrezi cerceii pe care ti i`au pus cei de la salon cel putin 2 saptamani. In rest nu poti face nimic, doar sa nu schimbi cerceii, e cel mai important. Daca nu deranjezi acel loc se va trata si nu vei mai avea deloc probleme. Bafta :*

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai trebuia sa il intrebi pe cel care ti le-a facut. Ce poti sa faci e sa dai cu spirt pe acolo... si sa te speli des si sa ai grija sa nu te murderesti de praf sau altele!

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Chiar esti Copil Copac straight face!
Fara suparare acum... da' ai spus ca ai 12 ani frate, daca de acum iti dau 3 gauri.Pai la 30 de ani o sa iti faci gauri si in DEGETE straight face.

| tangled a răspuns:

Hi.poti sa-mi spui, te rog cat ai platit pentru tot?