| Lory72 a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu si eu niste tehnici de a aranja parul,apropo sunt satena si am parul peste umeri, vorbesc in special cu fetele,deci ce-mi recomandati? Mie imi place sa-l port si pe spate,dar si legat...M-am cam saturat sa-l prind doar in coada sau pe spate, as vrea sa fie o coafura pe care sa mi-o pot realiza singura,
Pentru ca nu vreau sa zapacesc pe altii...

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Poti sa il tunzi 0 apoi o sa fii cea mai interesanta gagica

| JustRoxanne a răspuns:

Poti sa ti-l indrepti cu placa, sa il creponezi sau sa iti faci bucle.

| Lory72 explică (pentru JustRoxanne):

Mdaaaa,daca ma prine diriga mi-l creponeaza ea!

| JustRoxanne a răspuns (pentru Lory72):

Dar cati ani ai?

| Iulish1996 a răspuns:

Si eu ma gandeam mereu dar acum imi fac diferite coafuri impletite.mai ales ca acum se poarta foarte mult coada de peste. ute aici unde iti spune ce trebuie sa faci pas cu pas http://www.youtube.com/watch?v=GfwDxBD12go
http://www.youtube.com/watch?v=6LJ9q3plWSw

| darkangel1234567890 a răspuns:

Buna,da-mi daca vrei facebook al tau si iti trimit poze, daca nu intra pe youtube daca nu ai cont fa-ti este foarte usor, si cauta beautywoman hayrstile, are foarte multe video cu coafuri... sper ca am fost de folos! Funda?