| BeiiByiLuvYouu a întrebat:

Hey...As vrea sa va pun o intrebarebig grin. Zilile viitoare urmeaza sa imi cumpar o placa de indreptat parul si as vrea sa stiu daca puteti sa imi recomandati niste produse si daca stiti sfaturi pentru a nu`mi arde parul sau mai stiu eu...Va rog frumos!puppy dog eyes
Funda!

Răspuns Câştigător
| BeatriceBiaa a răspuns:

Trebuie sa folosesti un spray de protectie termica inainte de folosirea(placii, ondulatorului.), fa-ti parul la 160-180 de grade pentru a nu-l arde prea tare, incearca sa nu-l faci decat o data pe saptamana, iar din cand in cand sa nu o folosesti pentru a nu-ti arde parul prea tare.Eu iti mai recomand o masca de par pe care sa o aplici o data pe saptamana :din galbenus de ou, ulei de ricin si ulei de masline este ft buna, iti faci parul mai matasos si mai sanatos. Daca mai ai intrebari.> ast tongue

4 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

Remington :X am eu happy

| Ramo_9946 a răspuns:

Eu am Trion e bun...ca nu il folosesc ft des decat odata la 2 saptamani sau cv d genubig grinmama mereu se cearta ca mine ca am parul ft cret si imi tot zice ca vezi uite iti strici parul"laughing)oh go ondin cand in cand nu strica sa ma fac ca placahappyE bun si Philips-ulhappyBafta

| BeiiByiLuvYouu explică:

Zilele* scuzatilaughing...

| AlessandraAndronic a răspuns:

Phillips e marfa sau Remington