| Eminem2012 a întrebat:

Hey! Ati folosit pasta de dinti Colgate Advanced Whitening? Este buna? Chiar albeste dintii in 14 zile?big grin Eu o am abia de o zi... Fundaaaahappy

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Eu am incercat! si Nu a mers sad. Am incercat faza aia cu bicarbonat o saptamana si fara misto, MERGE! incearca si tu! Succes!

2 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

O folosesc si eu. Dar efect nu e in 14 zile ci daca te speli regulat de vreo 2 ore pe zi. In vreo luna vezi diferenta:
Numai bine!

| coka123 a răspuns:

Eu nu am folosit! Doar colgate simplu big grin si pot sa spun ca sunt albii thinking nu cred ca e o diferenta prea marewinking