| nikolettta a întrebat:

A folosit cineva pasta de dinti Colgate Advanced Whitening - cea care zice ca-ti albeste dintii in 2 saptamana? Daca da, este buna? La ce rezultate ati ajuns?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

Nu e buna de nimic, daca ai mancat ceva (nu conteaza dupa cat timp) iti miroase gura imediat. E ciudat!

| MadutzaB a răspuns:

Eu am folosit si nu mi s'au albit dintii. Poate doar foarte putin.Ai pute incerca altceva, dar aceasta nu este buna.

| Andreeea_2224 a răspuns:

Eu am folosit`o si iti albeste dinti dar nu in 2 saptamani`.winking.
Poate in 3 saptamana`.big grin.
Dar trebuie sa te speli in fiecare zi dim si searabig grin.
funda?big grin