| CB a întrebat:

Hey.ati incercat vreodata masca de fata de baza de aspirina si miere? Aavut efecte pozitive?

4 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Da, am incercat-o si inca o mai folosesc. Mi-a placut, lasa tenul curat si fin, reduce roseata, usuca cosurile. O recomand.

| dulcik a răspuns:

Nu am incercat inca

| Poinsettia a răspuns:

Am incercat eu. Mi-a placut.

| anducu a răspuns:

Aspirina si miere? nu se recomanda asta! crede-ma a incercat o verisoara a mea, a avutmulte pete pefata

daca ai tenul mixt sua gras incearca masca din miere si scortisoara, e foarte buna. se aplica o data la 2 zile.

sau incearca masca din argila, se gaseste la farmacii. asta se aplica de doua oripe saptamana.eu pe astea le folosesc si le pot recomanda oricui, sunt celemaibune, si indicate.

daca ai tenul uscat: castravete, bananacu ulei de masline.

sper saalegi ce trebuie! te pup