| bianca_3422 a întrebat:

HEy! Aveti careva dreaduri de vanzare? Sau la schimb cu altceva? puppy dog eyes fundita.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Nu cred ca gasesti la cineva dreaduri false, gata facute. Ia-ti extensii normale si fa-ti tu dreaduri din ele. Uite aici : http://www.ehow.com/how_4519088_fake-synthetic-dreads-dreadlocks.html daca stii engleza.

23 răspunsuri:
| nikywillrock a răspuns:

Adica din alea false? extensii? pai fa-ti din alea reale straight face

| Anca0402 a răspuns:

Poti sa fii putin mai explicita? happy

| Anca0402 a răspuns:

Poti sa fii mai explicita putin? happy

| Anca0402 a răspuns:

Scuze pentru dubla postare, am probleme cu internetul. Nici macar nu stiam ca se gasesc dreaduri de vanzare thinking

| bianca_3422 explică:

Ok mersi:*

| alexgavril a răspuns:

Eu am...cred ca sunt aproape 40 cu lungime de 25-30 cm. daca te intereseaza, poti sa-mi dai un mesaj

| crazybasskater a răspuns:

Hey, mai ai nevoie de dreaduri? am 64 dreaduri 35-40cm...astept raspunshappy

| mihaiburaga a răspuns (pentru alexgavril):

As vrea eu sa le cumpar. id: mihai.messy

| mihaiburaga a răspuns (pentru crazybasskater):

S-ar putea sa le vreau eu. id: mihai.messy

| RaduV a răspuns (pentru crazybasskater):

Mai e valabil anuntul? Daca da, lasa te rog un id ca sa putem vorbi. Mersi

| RaduV a răspuns (pentru alexgavril):

Mai e valabil anuntul?

| cearlii1507 a răspuns (pentru crazybasskater):

Mai ai dredurile?! m-ar interesa pe mine

| mihaiburaga a răspuns (pentru RaduV):

Am eu 43 de dreaduri. Add mihai.messy@yahoo.com.
http://www.okazii.ro/catalog/66371056/dread-uri.html#top

| mihaiburaga a răspuns (pentru cearlii1507):

Am eu 43. Add mihai.messy@yahoo.com.
http://www.okazii.ro/catalog/66371056/dread-uri.html#top

| Insomniacxd a răspuns (pentru crazybasskater):

Ma intereseaza pe mine.

| Dizonul a răspuns:

Buna. Am eu 36 de dreaduri daca te intereseaza. id contact mybestfriendisadinosaur

| Florian_Miutzu_1991 a răspuns:

Am eu dreaduri de vanzare, naturale, unele mai scurte de la o fata, si altele mai lungi de la un baiat. pentru orice detalii, prv Miutzu Florian facebook

| dariaaaa a răspuns (pentru Florian_Miutzu_1991):

As fi eu interesata daca mai e valabil si daca sunt subtiri

| Florian_Miutzu_1991 a răspuns (pentru dariaaaa):

Anuntul este valabil. Cauta ma pe facebook Miutzu Florian si da-mi mesaj acolo pentru mai multe detalii

| Andreea_MT_Summer_1996 a răspuns (pentru mihaiburaga):

Mai e valabil anuntul? astept raspuns pe fb : mt summer andreea

| vranceaelena a răspuns:

Hei, mai are careva dreaduri de vanzare?

| Dan_Gheorghe_1987 a răspuns:

Sunama pe nr 0760374310