| alessandra10 a întrebat:

Hey baieti! Ce preferati? O fata cu infatisare perfecta si corp urat sau una cu infatisare medie si corp sexy?

12 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Infatisare perfecta si corp sexy...merge?

| alessandra10 explică (pentru K0sti):

Merge,dar e mai rarwinking

| K0sti a răspuns (pentru alessandra10):

Rar da bun! happy

| TrăieşteClipa a răspuns:

Pe cea cu sanii mai mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii mai detaliata, depinde ce fel de corp urat, daca e de exemplu una grasa si frumoasa normal ca aleg a doua varianta ca deh, nu stau cu balena in pat. Daca este una cu infatisare perfecta dar fara sani/fund e acceptabil, ar merge prima varianta.

| alessandra10 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la una care sa aiba fata frumoasa, dar corp fara forma (picioare urate, fara talie etc)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alessandra10):

Varianta a doua as zice, oricum nu-mi place Angelina Jolie.

| TheSeventhSin a răspuns:

A 2-a varianta e mult mai buna.
Habar n-am ce e cu intrebarea asta... dar poate ea sa fie "zana" de fata si sa aiba un corp...

| antonio611 a răspuns:

O fata cu care sa te intelegi...nu conteaza aspectul.

| Ardimax a răspuns:

Infatisare medie si sexy ii se schimba fizionomia in timp si o sa devina mai frumoasa

| Bibixbu a răspuns:

Corpul il poti schimba (slabi/ingrasa dupa caz) dar fața. daca asa te-ai nascut asa ramai.laughing Soo...

| alessandra10 explică (pentru Bibixbu):

Daca ai un corp fara forma nu prea mai ai ce face laughing iar la fata nu ma refer sa fie hada rolling on the floor sa fie draguta, dar nu Angelina Jolie.