| WildLatte a întrebat:

Buna baieti! Cum trebuie sa fie fata perfecta pentru voi? Preferati fetele mai timide sau cele indraznete?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

O fata timida, descurcareata, inteligenta. Ce ai alege dintre o fata inteligenta si una frumoasa dar proasta? Daca alegi variata 2, asta spune multe despre tine. happy Daca pui pret pe aspectul fizic care dureaza putin si poti sa ramai fara el in cateva secunde nu o sa ajungi nicaieri. Am vazut o fata proasta la tembelizor, scapase dintr-o explozie in care au murit vreo 5 oameni si ea zicea intr-una "am ceva la fata, am ceva pe fata? Mi-am stricat fata?" Ii dadeam una sa o lesin daca eram acolo happy. Pai ea era in viata si ceilalti de langa ea erau morti si ea pretuia mai mult fata.

Preferintele difera de la om la om. Eu nu as lua niciodata o indrazneata dinaia happy, multe te fac pe ascuns. Bafta. Daca e indrazneata cu tine, e cu mai multi stai linistit laughing

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hopa! Băieții sunt perfecți?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Azi cand mancam la restaurant era o pomana (la un mort) si erau 2 preoti care ziceau cat de jalnica a ajuns tineretea asta, copii cu gandul la sex in grup si fel si fel de prostii iar eu ii ascultam dintr-un colt in care stateam si mancam linistit zicand in minte, uite ca au dreptate astia numai copii fara viitor si cu capul la prostii; nu-mi pare rau ca am sa traiesc singur pana voi muri.

| MioaraParalescu a răspuns:

Mai timide.

| ThePoet a răspuns:

Ori timida si incredibil de manierata si eleganta sau inteligenta, ori indrazneata, dezinhibata si deschisa la orice subiect. Prefer ambele genuri.

| T0T a răspuns:

Imi plac extrem de mult fetele timide si sentimentaliste.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Indraznete,da nu prea rau