| blabla_7933 a întrebat:

Hey! Buna, sunt blonda cu parul putin mai jos de umeri si ochi verzi.Credeti ca mi-ar sta bine cu o tunsoare ca cea a lui Hayley Nichole Williams, vocalista de la Paramore? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede posibil, Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Da:X
Cu siguranta :]

| VaLy XL a răspuns:

Sincer, cred ca ti-ar sta bine, pentru ca ai parul lung. Daca il dai cu placa intotdeauna, e perfect.

| Adda_2262 a răspuns:

Eu cred ca ai arata minunat adica nu stiu si eu arat cam la fel adica am parul blond si occhi albastrii/verzi depinde si o tunsoare in genul acela si mie imi place cum imi sta asa ca e posibil sa-ti stea si tie f binehappy

| 1ydy4 a răspuns:

Parerea mea? cred ca da. adica ai fii super dulcehee hee

... asta cred eu blushing