| Cherisheverything a întrebat:

Hey! Ca tot mi-am amintit de banchet... urmeaza sa fie la un restaurant, prin luna iunie, de sfarsitul clasei a 8-a. Eu momentan nu am absolut nici o idee ce sa port. Sunt un pic mai plinutza laughing si am gleznele mai groase... aveti idee ce m-ar avantaja mai bine? fundita desigur big grin

Răspuns Câştigător
| Iulia_2191 a răspuns:

Hmm... si eu am aceiasi problema:))

eu cred ca o sa port ceva in genul asta

http://www.starshiners.ro/......-pink.html

bine:"> eu am si sanii mari daca e aceiasi situatie la tine e perfect, doar pune in evidenta ce`ti place tie la corpul tau:P
sau. alta varianta:

http://www.starshiners.ro/......-pink.html

5 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Ia o rochie baby doll, care iti pune decolteul in evidenta, incearca sa creezi o iluzie oprica si sa fie eventual cu niste dungi verticale, evita ceva imprimeuri cu buline sau cu carouri, ca alea ingrasa.sau ia o rochita neagra si pantofi cu tocbatting eyelashesdistractie

| letitblue a răspuns:

Scoateti in evidenta formele big grin, poarta niste tocuri inalte, si o rochie care sa nu aiba o culoare prea stridenta, si sa nu fie nici foarte scurta big grin

| bb_7189 a răspuns:

Neaparat pantofi cu toc de minim 10 cm, dar te spatuiesc sa iti iei unii cu paltforma, sunt mult mai comozi si mult mai la moda. Si eu eram cam asa in clasa a8a si am purtat o rochie rosie, care sa mi socata in evidenta trasaturile fetei, cu niste bretelure si in partea de jos mai closata ca sa ascunda imperfectiunile:d

| Lorena_9823 a răspuns:

Si eu sunt la fel. Dar o sa port pantofi cu toc deci picioarele mele vor arata senzationallaughingrolling on the floor)Nu iti fa complexe degeaba pentru ca sigur nu ai gleznele asa groase cum le vezibig grin

| miknaih a răspuns:

Nimeni nu e perfect...conteaza sa t simti bine... puneti niste pantofi si o roche frumoasa mai larga pic sh distractie plc la banchet:*