| keytleen a întrebat:

Se apropie banchetul si nu stiu in ce sa ma imbrac. M-am gandit sa imi iau o rochie cu volanase scurta, niste sandale.Sunt in clasa 8 am 1, 73 inaltime si 60 kg.Voi ce spuneti? Ce freza sa imi fac? Ce accesori sa port? AJUTOR! Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Ce culoare e rochia? Si. poti sa-ti faci o coada impletita intr-o parte. Sau impletitura olandeza. Uite aici cum sa-ti faci: http://www.divahair.ro/......est_sezon!

| keytleen explică:

Pai albastru sau negru cu alb rochia