| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey cand ma spăl pe cap dupa șampon pot folosi si masca si balsam?

5 răspunsuri:
| LOkk12 a răspuns:

Balsamul il folosesc des, dar atunci cand aplic pe par o masca nu-l aplic. Daca folosesti si masca si balsam e ca si cum ti-ai face ceai si cu zahar si cu miere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca ai putea sa o faci o data pe saptamana. Mi-o fac dimineata, o las pana dupa-masa, seara, iar pe urma ma spal pe cap cu sampon si, eventual, ma dau cu balsam.
Nu-ti face masca in fiecare zi, ca nu e tocmai bine. E suficient o data, de doua ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E posibil ca ingredientele lor sa nu actioneze ok si sa-ti sensibilizeze parul. Sa nu fie o combinatie prea fericita si sa il faca mai fragil. Oricum nu e necesar sa folosesti si masca si balsam. Alege doar una dintre ele. happy

| almirock a răspuns:

Sigur că da. Ordinea firească ar fi șampon - balsam - mască happy

| ByByancaBy a răspuns:

Normal;! Eu find copil ma dau :sampon-balsam-masca.Dar depinde si de par!