| BiancaDenisa a întrebat:

Se poate folosi si masca si balsam la aceeasi spalare? Nu deodata, dar de ex sa ma spal cu sampon, sa folosesc balsam si apoi masca
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De putut poti dar parul tau e posibil sa fie mult prea " lins ". Eu iti recomand uleiurile, ajuta mult mai mult parul decat niste produse care contin silicon pentru a da impresia de par reparat. E posibil si sa se distruga firul de par daca pui doua produse, consecutiv, care au compozitia prost formulata.

| dianabaumli a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti samponul si balsamul si intr-o alta zi sa aplici masca si sa lasi formula pe par timp de 20-30 de minute. happy cred ca rezultatul va fi mai vizibil.

| veronicai a răspuns:

Din cunostintele mele in domeniu nu ai putea pati ceva. Insa e foarte binesa folosesti doar produse naturale. Cele din magazine pot contine diferite substante nocive, si nu trebuie folosite una dupa alta. De aceea poti sa folossti si o masca si un balzam dar trebuie sa stii din ce sunt fabrica. Succes!

| NonK a răspuns:

Da,daca vrei.Masca si balsamul sunt bune pentru ingrijirea parului asa ca daca le folosesti pe amandoua nu ai ce sa patesti rau happy