| Ami97 a întrebat:

Hey! happy Ce faceti? ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat? As vrea sa ma vopsesc, culoarea negru intens dar nu stiu daca o sa-mi stea bine. voi ce credeti? culoarea tenului meu e potrivit nici deschis dar nici prea inchis si culoarea mea naturala este saten inchis. FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Mai bine te faci cu un nuantator negru sa vezi cum iti sta. Nu strica parul si iese dupa cateva spalari si daca iti place te faci cu vopsea permanenta, si daca nu, n-ai pierdut nimic.

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

happy
Daca tu stai asa mult pe ganduri, eu fiind blonda de 10 ani am pus mana pe palette negru abanos si mi l-am turnat intr-o seara in cap.happy A doua zi toata lumea lauda culoarea mea cea nouahappy si nu regret ca am facut pasul asta

| Laura927 a răspuns:

Buna happy
O schimbare vine bine la toată lumea.
Bine ca nu esti albă ca varul la fata laughing
Ce poate sa meargă așa rău?
Bafta, era de ajutor dacă trimiteai o poza cu tine.