| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as vrea sa ma vopsesc un negru albăstrui, culoarea mea naturală e saten închis dar nu sunt foarte bronzata la ten. Merita sa încerc?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Nu contează dacă ești bronzată, ci subtonul tenului dacă este cald sau rece. Cu alte cuvinte, tinde spre galben sau spre albastru? Ce culoare ai venele?
Cercetează tema subtonului, dacă ai subtonul cald o să-ți stea aiurea, dacă e rece va fi ok.
PS Nu culoarea închisă/ deschisă determină subtonul tău

1 răspuns:
| vasiiulivia a răspuns:

Desigur poti incerca, rezultatul va fi unul surprinzator de placut, eu am culoarea parului natural saten inchis tenul alb si deani de zile acceasi culoare o aplic black blue