| SaschaM a întrebat:

Hey, ce parere aveti de pagina asta? Uitati-va peste toate albumele. V-ati face manichiura aici? https://www.facebook.com/kittyclaws24714

13 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Imi inchipuiam ca este pagina ta inca de dinainte de a vedea ca ai scris acest lucru aici. Regulile mi se par de bun simt, la preturi nu ma pot pronunta, nu cunosc "piata", iar modelele simple imi plac. Cele desenate nu prea, dar mai astept si alte poze. Si ca tot veni vorba... ti-as recomanda sa modifici putin pozele pe care le ai ca sa fie mai luminoase si mai atractive, sau pe viitor sa incerci sa le faci undeva langa un geam sau cu blitz happy
Mult succes!

| SaschaM explică (pentru PeFuga):

Toate pozele sunt facute fie cu blit, fie langa o sursa de lumina. La care exact te referi ca ar trebuie sa fie mai luminoasa? Si tu ai o reducere de 50% la o manichiura la alegere (include sfaturi) big grin

| PeFuga a răspuns (pentru SaschaM):

Pozele din albumul "manichiuri simple" sunt cam intunecate. Sunt convinsa ca turcoazul ala e absolut superb, insa ar fi mai bine pus in evidenta daca ar fi mai luminoasa poza big grin
Din pacate sunt din Iasi, ca altfel acum dadeam telefon sa ma programez sad

| SaschaM explică (pentru PeFuga):

Ciudat, esti chiar prima persoana care imi spune. Tind sa cred ca este ceva in neregula cu felul in care reda monitorul tau culorile pentru ca turcoazul ala arata fix la fel in realitate :P Imi pare rau ca nu poti veni :( Oricum, eu am si un blog unde sigur vei gasi multe informatii, inclusiv ceea ce cauti + unghiile pe care mi le fac mie :D http://mypsychonails.blogspot.com

| PeFuga a răspuns (pentru SaschaM):

Posibil si asta tongue
Multumesc pentru adresa, voi urmari cu siguranta blogul! big grin

| SaschaM explică (pentru PeFuga):

Cu placere! Mersi si eu :*

| PeFuga a răspuns:

Si inca ceva... vreau si eu sfaturi sa nu mi se mai rupa unghiile exact cand au lungimea ideala laughing

| baf a răspuns:

Daaahappy clar. arata super bine, par profesionisti:*

| SaschaM explică (pentru baf):

happy Te-ai uitat peste albumul informatii? Cum ti se pare ce scrie acolo?

| baf a răspuns (pentru SaschaM):

Preturile mi se par mai mult decat accesibile, probabil incearca sa atraga clienti si sfatrile sunt foarte bune, binevenite chiar.eu zic sa incerci.

| SaschaM explică (pentru baf):

Multumesc pentru parere happy Daca esti din Bucuresti, ai o reducere de 50% la orice manichiura. Eu sunt persoana din spatele acelei mici afaceri si am vrut doar sa vad ce cred persoanele straine despre cum arata pagina.

| baf a răspuns (pentru SaschaM):

Super tare...as veni..insa sunt din Ploiesti, dar daca voi avea ocazia.voi trece pe acolo:felicitari pentru pagina!

| SaschaM explică (pentru baf):

Sigur, ma suni si te primesc cu cea mai mare placere happy Multumesc!