| misshoolligan a întrebat:

Hey... ce parere aveti despre crest whitestrips? e pe bune, chiar albesc dintii asa repede.si la pretul ala foarte redus? vreau pareri.de la oameni care au folosit...multumesc!

2 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Chiar e bun produsul.eu l-am incercat in decembrie. in 4-5 zile deja am inceput sa vad cum se albesc.partea nasoala este ca ai dintii putin mai sensibili dupa ce folosesti plasturii, eu foloseam sensodyne inainte si dupa. am cumparat benzile crest whitestrips de la noi de pe www.albirea-dintilor.com

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute