Întrebare recomandată | Anonimata345 a întrebat:

Hey! Ce piese vestimentare nu ar trebui să lipsească din garderoba unei femei?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Păi, sunt multe piese vestimentare care în mod firesc nu ar trebui să lipsească.
O întrebare mai potrivită se rezumă la ce ar putea să lipsească.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii cu toc inalt stiletto.

| zurick a răspuns:

Un palton, o bluză cu dungi, o cămașă simpla albă, tocuri ( nu se știe când ai nevoie ), tricouri simple ( pentru că poți avea ceva foarte colorat jos și e greu de stăpânit să nu arate aiurea ), o salopetă, blugi negri și albaștri, câte un articol de fiecare fel mai elegant : pantaloni, bluze, rochii, fuste, apoi un cardigan subțire/ gros, o geacă de piele și o curea subțire/ groasă ( una pentru marcarea taliei, alta pentru pantaloni)
Ah, și articole de sh ^^
Am dat pe o geacă de piele 25 de lei, deci nu trebuie neapărat investit mult.

| mentholinks a răspuns:

Vibratorul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pantofi si parfum, restul e... optional big grin

| Anuket a răspuns:

Rochiile, o cămașă albă, un sacou, o ținută neagră. La papuci poate fi orice doar să fie comozi și frumoși/eleganți.

| InOrOut a răspuns:

Dildaul

| IngerasulMicut a răspuns:

Esarfa.

| Darkshadoww a răspuns:

Piese usor de conbinat, cu culori la fel de usor de combinat cum ar fi bejul, albul, negrul si griul, blugi simpli, blugi cu ceva taieturi daca iti plac, colanti, o fusta, mai multe piese basic cum ar fi tricourile simple, bluzele simple, ceva accesorii cum ar fi o esarfa un fular o caciula, si in rest incaltaminte sport si casual

| Adnonim a răspuns:

Am văzut celelalte comentarii și as mai adauga un palton frumos. De preferat negru, foarte elegant. Dar sunt băiat, deci probabil ca nu ar trebui sa am un cuvânt de spus happy. Cu toate ca depinde de mai multe chestii. Trebuie sa te îmbraci pentru tine, ca dacă o faci pentru băieți poți foarte bine sa îți iei ceva de la vagabond și sunt multumiți majoritatea. Succes!

| zurick a răspuns (pentru Adnonim):

Porți palton? De curiozitate doar ^^

| Adnonim a răspuns (pentru zurick):

In 90% din ținutele mele.

| zurick a răspuns (pentru Adnonim):

Uuu, paltonul la femei mi se pare că dă eleganță față de o geacă, dar parcă nu are același efect cu unu la bărbați care instant schimbă
ținuta sau poate e din cauza faptului că văd rar persoane care poartă din categoria asta.