| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cei care ati folosit Garnier Pure Active Lotiune tonica impotriva cosurilor, ce imi puteti spune despre el? Isi merita banii? Face intr-adevar ceea ce spune? Iar textura lichidului cum este?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In afara sa iti curete fata de impuritati nu face nimic, nu isi merita banii

| aDEeLAa a răspuns:

Eu am folosit un gel de la aceeasi gama si e de tot rahatul.ba mai mult m-am si inflamat cu ajutorul lui...am ajuns pe la dermatolog in cele din urma.(cat despre gel, care a costat ceva...nu stiu cum sa fac sa scap de el)